۰
شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵
پاسخی به شانتاژهای یک سندیکانما

توضیحات یک عکس جنجالی

اوضاع شرکت به کوری تمام بدخواهان عادی است و خانواده بزرگ هفت تپه بیدی نیست که به این بادها بلرزد. بیش از 4 هزار پرسنل در این شرکت مشغول بکارند و با هیاهو و شانتاژ مشتی دلسوز نما، روند توسعه پیشرفت متوقف نمی شود. البته کسی که خود را به خواب زده را نمی توان بیدار کرد.
توضیحات یک عکس جنجالی
 

از زمانی که کانال خبری هفت تپه راه اندازی شده، بسیاری از عکس های کارگران هنگام کار کردن برای ادمین کانال ارسال شده که برخی اوقات به دلیل حجم بالای کاری به ارسال کننده عکس این پیام ارسال شده که لطفا برای فردا یا چند ساعت بعد یادآوری کنید تا عکس روی کانال خبری هفت تپه بارگزاری شود و این پیامی آشنا برای تمامی عزیزانی است که طی این مدت برای کانال خبری عکس ارسال کرده اند.

از قضا یکی از عکس های ارسالی که در پایین این مطلب مشاهده می کنید برای ادمین ارسال شده که بعد از چند وقت روی کانال قرار گرفته است. حالا و بعد از بازداشت برخی کارگران شرکت کشت و صنعت هفت تپه، اتحادیه موسوم به سندیکای کارگری مدعی شده که بله کانال خبری هفت تپه عکس یکی از بازداشت شدگان هنگام کار در کارخانه را روی کانال خود گذاشته تا نشان دهد که اوضاع شرکت عادی است.
بیان چند نکته ضروی به نظر می رسد.

1-  اوضاع شرکت به کوری تمام بدخواهان عادی است و خانواده بزرگ هفت تپه بیدی نیست که به این بادها بلرزد. بیش از 4 هزار پرسنل در این شرکت مشغول بکارند و با هیاهو و شانتاژ مشتی دلسوز نما، روند توسعه  پیشرفت متوقف نمی شود. البته کسی که خود را به خواب زده را نمی توان بیدار کرد.

2-همانطور که اعلام شد، فرایند بارگزاری عکس های کارگران و پرسنل شریف نیشکر هفت تپه کاملا عادی و ساده بوده که البته از این به بعد و از صدقه سری همین اتحادیه کذایی، این روند ساده و صمیمی در پیچ و خم تایید مسئول و مدیر بخش گرفتار می شود. بنابراین از همینجا از از تمامی همراهان این کانال بابت عدم بارگزاری عکس های شما عذرخواهی می کنیم.

3- اقدام کور اتحادیه در انتشار بیانیه که فلان کس بازداشت شده نتیجه ای جز پرده دری و به خطر انداختن آبروی خانواده این کارگر شریف ندارد. چه بسا همانطور که دادستان محترم امروز عنوان کردند، روند بازجویی همچنان ادامه دارد و چه بسا این کارگر شریف مانند برخی از کارگران که طی روزهای گذشته آزاد شدند، بیگناهی اش اثبات شود و آزاد شود. منطق این اقدام اتحادیه همان منطق کثیف " هدف وسیله را توجیه می کند" است. هدف زدن شرکت کشت و صنعت است حالا این وسط می خواهد آبروی یک کارگر شریف قربانی شود و جاز زد که آهای این کارگر بازداشت شده، یا سه راه خونساری بسته شود و رادیو فردا و رادیو اسرائیل و... خوراک خبری پیدا کنند. البته ما هم می فهمیم که زندگی آن ور آب نشینان خرج دارد و برای خود شیرینی و گذران زندگی باید یک کاری کرد.

4- بیچاره کارگری که دروغگوهایی همچون اتحادیه پیگیر مطالباتشان است. این اتحادیه کذایی در حالی ما را به دروغگویی متهم می کند که طی همین چند روز گذشته بارها گزارشات کذبشان سبب خنده اهالی هفت تپه شده. از شلیک گاز اشک آور و زد و خورد میان کارگران و نیروی انتظامی گرفته تا شکنجه و عدم پرداخت حقوق ماهیانه کارگران بازداشتی. البته در منطق این جماعت اخلاق کلمه فراموش شده است وانتظار اینکه اینها حقیقت را بگویند انتظاری عبث است.

5- در پایان خانواده بزرگ هفت تپه برغم همه این سنگ اندازی ها و شانتاژ و هیاهوی پوچ شما با همدلی و کمک مسئولان شهری و استانی به راه خود ادامه می دهد. چند وقت دیگر که طرح های توسعه به بار بنشیند و بیکاری به حداقل برسد، متوجه می شوید که تمام این سنگ اندازی های شما مانند ریگ انداختن در دریای بیکران است.
والله المستعان و هو الرحم الرحمین
کد مطلب: 2624
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *