۰
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
سرپرست مهندسی زراعی امور زیر بنایی خبر داد:

آغاز اجرای عملیات تعمیرات زمستانی کانال های تخریب شده مزارع نیشکر هفت تپه

سعی بر آن داریم تعمیرات اساسی کانال های مزارع سطح نیشکر هفت تپه را در کوتاه ترین زمان ممکن به حداقل برسانیم.
آغاز اجرای عملیات تعمیرات زمستانی کانال های تخریب شده مزارع نیشکر هفت تپه
سرپرست مهندسی زراعی امور زیر بنایی از آغاز اجرای عملیات تعمیرات اساسی کانال های فرسوده در سطح مزارع شرکت نیشکر هفت تپه خبر داد.
 
محمد علی بهمنی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گفت: سالانه در زمستان و فصل بهره برداری با توجه به اینکه آبیاری مزارع نیشکر هفت تپه به حداقل ممکن می رسد امکان تعمیر کانال های فرسوده و تخریب شده فراهم می شود.
 
بهمنی افزود: با توجه به اهمیت کار، اجرای عملیات تعمیر کانال ها نیاز به همدلی و همراهی مدیریت های زیر بنایی و کشاورزی داشت که این امر طبق دستور مدیریت امور زیر بنایی با تشکیل جلسات تخصصی میان کارشناسان بخش زیربنایی و کشاورزی و به صورت نشست هفتگی جهت هماهنگی و تبادل نظر در رفع موانع و مشکلات موجود شکل گرفت.
 
وی در این خصوص خاطرنشان کرد: با داشتن تجربه کافی از تعمیر کانال های تخریب شده مزارع نیشکر هفت تپه در سال گذشته که با هماهنگی منسجم مدیریت امور زیر بنایی و کشاورزی انجام گرفته بود، پیشرفت قابل توجهی در تعمیر بیش از 80 درصد از کانال های فرسوده اداره اول و سوم کشاورزی را به همراه داشت.
 
بهمنی در بخش پایانی اظهارات خود گفت: از هماهنگی و وحدت رویه پیش آمده بین پرسنل امور زیر بنایی و کشاورزی بسیار خرسندیم. این همدلی و اتحاد در اجرای موفقیت آمیز پروژه که مبنای اساسی آن در سال جاری کانال های فرسوده اداره دوم کشاورزی است را نوید می دهد؛ همچنین سعی بر آن داریم تعمیرات اساسی کانال های مزارع سطح نیشکر هفت تپه را در کوتاه ترین زمان ممکن به حداقل برسانیم.
 
کد مطلب: 12159
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *