۰
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۶
مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه

آرامش رمز تداوم پیشرفت

همزمان با بازگشت آرامش به قدیمی ترین شرکت تولید کننده شکر ایران در هفت تپه، بار دیگر شاهد حرکت چرخ صنعت و به موازات آن حرکت رو به جلوی مجموعه بودیم. البته برخی گزارش ها هم از رونق هر چند اندک بازار هفت تپه و شوش سخن می گوید که معتقدم تا بازگشت به دوران طلایی و رونق واقعی به هفت تپه و شوش و برخی دیگر از شهرهای اطراف فاصله داریم.
آرامش رمز تداوم پیشرفت

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با گذشت چند هفته از اتفاقات اخیر مطالبی را با کارکنان شرکت در میان گذاشتند که در ادامه می خوانید.

همزمان با بازگشت آرامش به قدیمی ترین شرکت تولید کننده شکر ایران در هفت تپه، بار دیگر شاهد حرکت چرخ صنعت و به موازات آن حرکت رو به جلوی مجموعه بودیم. البته برخی گزارش ها هم از رونق هر چند اندک بازار هفت تپه و شوش سخن می گوید که معتقدم تا بازگشت به دوران طلایی و رونق واقعی به هفت تپه و شوش و برخی دیگر از شهرهای اطراف فاصله داریم.
هدف از نوشتن این چند سطر و سخن گفتن با شما پرسنل عزیز چند نکته بسیار مهم است که در ادامه می آید:
  1. اول آنکه از آن جهت که شما را اعضای خانواده خود می دانم، ضروری است که بگویم که با درآمد حاصل از فروش شکر تا این لحظه چه اقداماتی صورت گرفته است. به شما عزیزان می گویم که با آغاز فصل بهره برداری، حقوق مرداد و شهریور تا کنون به طور کامل پرداخته شد و مطابق عهدی که با شما عزیزان در خصوص پرداخت "هر ده روز" یک حقوق داشتم، فیش های حقوقی مهر ماه نیز توزیع شده و ان شالله و به فضل خدا پرداخت حقوق مهرماه نیز بزودی انجام خواهد شد. با قاطعیت اعلام می کنم که بر سر عهد و پیمان خود مبنی بر بروز رسانی حقوق تمام کارکنان زحمتکش می مانم و به یاری خداوند متعال و دستان پرتلاش شما این امر میسر خواهد شد.
البته پرداخت حقوق پرسنل تنها اقدام صورت گرفته در این زمان نبود. جهت اطلاع شما عزیزان می گوییم که در این مدت، نیمی از مطالبات پیمانکاران خودروهای استیجاری، پیمانکاران زمین و همچنین حدود 40 درصد از مطالبات بازنشستگان محترم برج 9 سال گذشته پرداخت شد. بنابراین همانطور که خود ملاحظه می کنید، درآمد حاصل از فروش شکر صرف امور کارکنان و بهبود زندگی آنها شده است.
  1. نکته دوم که به نظر بنده مهم تر است، اشاره به رمز تداوم این پیشرفت است که همانا "آرامش" است. آرامش نه تنها رمز بقا که رمز پیشرفت اقتصادی در هر واحد تولیدی است و در سایه این کلیدواژه مهم است که کارفرما می تواند برنامه های خود را عملی سازد. اینک به مدد شما عزیزان آرامش به شرکت مان بازگشته و می رود تا اهداف تعیین شده عملی شوند. بنابراین برخود واجب می دانم از کلیه کارکنان فهیم، خاصه نمایندگان با شعور و با درایت کارکنان مجموعه تشکر کنم؛ همان کسانی که در این مدت بر قول "مردانه" خود مبنی یاری رساندن به مدیریت جدید ایستادند و مدیریت را یاری رساندند.
    محیط کنونی امروز به گونه ای شده که به برکت فضای مجازی و رسانه ها چیزی از شهروندان پنهان نمی ماند. به لطف همین فضای رسانه ای شما از اوضاع اقتصادی کشور خبر دارید و با مشکلات واحدهای تولید در سراسر ایران آشنا هستید. تبعا شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه که میراث دار مشکلات عدیده مدیریت دولتی بوده نیز از اوضاع اقتصادی ایران جدا نیست و شما به خوبی می دانید که تداوم حیات این مجموعه اقتصادی با بیش از 5 هزار نفر پرسنل چقدر سخت است. البته بدانید که این برادر شما در کنار شما تا احیای دوران طلایی هفت تپه از پا نخواهد نشست و خود را به کمک یکایک شما مستظهر می داند و یقین دارد که شما عزیزان پشتیبان برادر خود خواهید بود. در سایه این اتحاد و همدلی مطمئن باشید که افق های نو بار دیگر خود نمایی می کند و سفره اهالی بار دیگر رنگین می شود.
    بار دیگر می گویم که من بر عهد خود که در میان شما کارگران عنوان کردم، وفا دار خواهم بود ومدیریت این شرکت را برای دستیابی به اهداف تعیین شده، ساماندهی می کنم که البته این امر مستلزم صبر و آرامش شما عزیزان است تا در محیطی آرام بتوانیم سازکارها برای عملیاتی سازی قول و قرارها را فراهم کنیم. پیشاپیش از صبر و بردباری شما برادران  و خواهران محترم کمال تشکر را دارم و امیدوارم که خداوند ما را در رسیدن به اهداف تعیین شده که همانا سربلندی هفت تپه و ایران است یاری فرمایند.
برادر شما
امید اسدبیک
 
کد مطلب: 12548
کلمات کليدی: هفت تپه مدیر عامل شرکت نیشکر هفت تپه آرامش
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *