۰
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۴
در مراسم تودیع و معارفه قائم مقام شرکت نیشکر هفت تپه مطرح شد؛

اسدبیک: همه ی ما از یک خانواده و مجموعه هستیم/ مالکان اصلی مجموعه مدیران، معاونان و پرسنل محترم هستند

مدیرعامل مجموعه نیشکر هفت تپه از زحمات مهندس سیامک افشار قائم مقام پیشین شرکت تشکر و اظهار داشت: امروز همه با هم در کنار یکدیگر برای معارفه مدیران جدید این مجموعه گرد هم آمدیم؛ مهندس کیومرث کاظمی و تیم همراه ایشان که افراد شناخته شده و از خانواده نیشکر هفت تپه هستند، مدیری توانا و مطرح در سطح کشور بوده و در واقع کار خود را از هفت تپه آغاز کردند. مهندس کاظمی خود را عضوی از خانواده بزرگ مجموعه نیشکر هفت تپه می داند. از مدیران و تمام پرسنل خوب و دلسوز شرکت هم می خواهم همراهی با ایشان در رسیدن به هفت تپه ای آباد همراه باشند.
اسدبیک: همه ی ما از یک خانواده و مجموعه هستیم/ مالکان اصلی مجموعه مدیران، معاونان و پرسنل محترم هستند
هفت تپه نیوز: مراسم تودیع و معارفه قائم مقام شرکت نیشکر هفت تپه با حضور اعضای هیات رئیسه، مدیران و معاونین شرکت برگزار شد.

دراین مراسم، امید اسدبیک مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: جای خوشحالی است که امروز برای ایجاد تغییر، پیشرفت و سربلندی این مجموعه که آرزوی یکایک ماست، همه در کنار هم هستیم . مجموعه ای با ارزش، پتانسیل و دارای پرسنلی زحمتکش. آن چیزی که بنده را مجذوب این سرزمین کرد مردمانی مهربان و با فرهنگ بود و امروز احساس دارم همه ی ما از یک خانواده و مجموعه هستیم.

اسدبیک با اشاره به مشکلات فراوان گذشته و حال شرکت، افزود: در این مدت مجموعه دچار بحران ها و مشکلات فراوان بود و آن هم به دلایلی بود که در گذشته رخ داده است؛ بخش خصوصی وارد عمل شد و سکان این مجموعه را به دست گرفت؛ بخش خصوصی سعی کرد شرایط را به سمت و سویی سوق دهد که منافع همگان تامین شود.

مدیرعامل مجموعه نیشکر هفت تپه از زحمات مهندس سیامک افشار قائم مقام پیشین شرکت تشکر و اظهار داشت: در این دو سال مدیریت این مجموعه به عهده جناب مهندس افشار بود که بنده جا دارد از طرف خود و مجموعه از ایشان تشکر و قدردانی کنم؛ مهندس کیومرث کاظمی و تیم همراه ایشان که افراد شناخته شده و از خانواده نیشکر هفت تپه هستند، مدیری توانا و مطرح در سطح کشور بوده و در واقع کار خود را از هفت تپه آغاز کردند. مهندس کاظمی خود را عضوی از خانواده بزرگ مجموعه نیشکر هفت تپه می داند.


در ادامه مراسم قائم مقام پیشین مجموعه نیشکر هفت تپه در سخنانی از همکاری و همراهی مدیران، پرسنل در طول دوران مسئولیت اش تمجید و قدردانی کرد و برای مهندس کیومرث کاظمی قائم مقام فعلی که اکنون سکاندار این مجموعه است، موفقیت و سربلندی را در این مسیر از خداوند مسئلت کرد.

در بخش پایانی مراسم نیز مهندس کیومرث کاظمی قائم مقام مجموعه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه اظهار داشت: امیدوارم در این دوران جدید همه با هم دست در دست یکدیگر دهیم و تمام سعی و تلاش خود را در آبادانی شرکت گذاشته و هفت تپه ای پررونق در مسیر رسیدن به دوران طلایی داشته باشیم.
 
کد مطلب: 13227
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *