۰
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲

ادامه توزیع تخم‌مرغ تنظیم بازار در خوزستان

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: از 4 هزار و 155 کارتن تخم‌مرغی که وارد استان شده تاکنون 2هزار و 955 کارتن تخم‌مرغ در خوزستان توزیع شده است و باقی نیز در حال توزیع هستند.
ادامه توزیع تخم‌مرغ تنظیم بازار در خوزستان
هادی سلامات اظهار کرد: 4 هزار و 155 کارتن تخم‌مرغ تاکنون وارد استان شده و هر کارتن نیز شامل 12 شانه تخم‌مرغ است. در مجموع تاکنون یک میلیون و 500 هزار عدد تخم‌مرغ وارد استان شده است.
 
وی افزود: از این مقدار تخم‌مرغ وارد شده به استان، 2هزار و 955 کارتن تخم‌مرغ در خوزستان توزیع شده و حدود 1200 کارتن دیگر نیز باقی مانده است و در مرحله توزیع قرار دارند.
 
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان تصریح کرد: این تخم‌مرغ‌های وارداتی اکنون توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در حال توزیع در استان هستند.
 
سلامات بیان کرد: قیمت فروش هر شانه تخم‌مرغ درب سردخانه 11هزار و 300 تومان است و هر شانه تخم‌مرغ با قیمت 12هزار و 600 تومان به دست مصرف کننده می‌رسد و تقریبا هر کیلوگرم تخم‌مرغ حدود 5800 تومان است.
 
وی با اشاره به این‌که این تخم‌مرغ‌ها از کشور ترکیه وارد استان شده‌اند، گفت: قرار است هر دو یا سه روز یکبار یک کامیون تخم‌مرغ وارداتی به استان وارد و برای بحث تنظیم بازار توزیع شود.
کد مطلب: 22115
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *