۰
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۶

اتهام زنی نتانیاهو به پلیس رژیم صهیونیستی

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اولین واکنش به موافقت مشاور سابقش برای شهادت دادن علیه وی، پلیس این رژیم را به اعمال فشار بر شاهدان برای شهادت دادن متهم کرد.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اولین واکنش به موافقت مشاور سابقش برای شهادت دادن علیه وی، پلیس این رژیم را به اعمال فشار بر شاهدان برای شهادت دادن متهم کرد.

به گزارش سایت روسیه الیوم، بنیامین نتنیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد: استفاده از شاهدان دروغین برای شهادت دادن با هدف بدنام کردن من حتی به قیمت انتشار دروغ صورت می‌گیرد.

اخیرا اعلام شده که نیر هفتز، سخنگوی سابق نتنیاهو که تا سال ۲۰۱۷ در خدمت او بوده، در مقابل همکاری با پلیس محاکمه و زندانی نمی‌شود و مشمول جریمه مالی نخواهد شد. وی سومین شاهد در پرونده‌های فساد علیه نتنیاهو است.

طبق این گزارش پیشتر "آری هارو" مدیر سابق دفتر نخست وزیر و شلومو فیلبر مدیرکل پیشین وزارت ارتباطات رژیم صهیونیستی دو توافقنامه مشابه با پلیس امضا کردند و شهادت‌های مفصلی را علیه نتنیاهو در سه پرونده فساد مطرح کردند در مقابل این همکاری پلیس از جرایم آن‌ها چشم‌پوشی کرده است.

نتانیاهو گفت: اگر جرمی اتفاق افتاده و مسئله این‌چنین باشد که پلیس می‌گوید، نیازی به چنین شاهد‌هایی نیست و اگر غیر از این باشد، حتی هزار شاهد هم کمک نخواهند کرد که من را متهم کنند. آن‌ها کار خود را انجام خواهند داد و من تلاش تاریخی‌ام را در خدمت به اسرائیل ادامه خواهم داد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستکم هشت بار در شش پرونده بازجویی شده است و پلیس رسما از دادستانی خواسته است علیه او اعلام جرم کند. دستگاه قضایی رژیم صهیونیستی درحال بررسی مستندات پلیس است و هنوز هیچ اتهام رسمی علیه وی در هیچ یک از پرونده‌ها مطرح نشده است.
کد مطلب: 22545
کلمات کليدی: رژیم صهیونیستی ، پلیس رژیم صهیونیستی ، نتانیاهو، هفت تپه ، هفت تپه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *