۰
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶

واکنش وزیر کشور به ورود بانوان به استادیوم‌ها

رحمانی‌فضلی گفت: درخصوص بحث حجاب و یا ورود بانوان به ورزشگاه‌ها هیچ برخورد قهری صورت نگرفته است؛ اما زمانی که یک موضوع ممنوع است، ممنوعیت آن باید رعایت شود.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز در در حاشیه همایش سراسری استانداران، فرمانداران و مدیران کل سیاسی و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این همایش به دنبال جمع بندی فعالیت وزارت کشور بودیم، گفت: معاونین مختلف وزارت کشور الزامات، مقتضیات و شرایط حوزه‌های کاری خود را مطرح کردند.

وی افزود: در حوزه اجتماعی اهمیت توجه به آسیب‌های اجتماعی، اهمیت توجه به اقتصاد مقاومتی و در حوزه عمرانی و شهرداری‌ها نیز مسائلی بود که بررسی شد.

وزیر کشور تصریح کرد: در این همایش برنامه‌هایی برای آشنایی با قوانین و مقررات در حوزه‌های مختلف برای شرکت کنندگان برگزار شد.

رحمانی فضلی در پاسخ به سوالی در خصوص سفر وی به قم و مطرح شدن بحث حضور بانوان در ورزشگاه‌ها در دیدار با مراجع، تصریح کرد: در دیدار با مراجع عظام تقلید هیچ گونه صحبتی در این خصوص نشد و بیشتر شرایط امنیتی و اجتماعی کشور تشریح شد.

وزیر کشور ادامه داد: در این دیدار‌ها در خصوص حوادث دی ماه کشور و حوادث اخیر در تهران سوالاتی وجود داشت که به آن پاسخ داده شد.

رحمانی فضلی با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که مراجع بر آن تاکید داشتند بحث حجاب بود، گفت: در خصوص بحث حجاب و یا ورود بانوان به ورزشگاه‌ها هیچ برخورد قهری صورت نگرفته است؛ اما زمانی که یک موضوع ممنوع است، ممنوعیت آن باید رعایت شود.

وی خاطرنشان کرد: جا‌هایی که وزارت ورزش و جوانان هماهنگی‌هایی صورت داده، توفیقاتی وجود داشته است، اما در حوزه فوتبال هنوز این ممنوعیت جاری است و کسانی که به ورزشگاه مراجعه کرده بودند دستگیر نشدند بلکه در جای مناسبی نگه داری شدند.
کد مطلب: 22560
کلمات کليدی: وزیر کشور ، ممنوعیت ورود بانوان ، استادیوم ها ، مراجع تقلید، هفت تپه ، هفت تپه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *