۰
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱

تولید انبوه مسکن ارزان با حمایت دولت از توسعه‌گران

فعال حوزه صنعت ساختمان با تاکید بر این‌که تقویت توسعه‌گران و انبوه‌سازان منجر به افزایش تولید انبوه مسکن و به تبع آن کاهش قیمت‌ها می‌شود، گفت: دولت باید سیاست‌های خود را به سمت و سوی تقویت توسعه‌گران سوق دهد.
عباس شوکتی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نوسازی بافت‌های فرسوده نقش موثری در بهبود وضعیت ساخت وساز دارد گفت: خوشبختانه طی سال گذشته دولت با تشکیل ستاد ملی باز آفرینی شهری توانسته زمینه ورود توسعه گران به این بخش را فراهم کند.

وی در ادامه افزود: اجرای طرح محله محور در باز آفرینی شهری و پرداخت تسهیلات به آن‌ها می‌تواند انگیزه توسعه گران در این بخش را افزایش دهد.

شوکتی گفت: استفاده ۹۵ درصدی از مصالح ساختمانی داخلی، وجود ۲.۵ میلیون واحد مسکونی خالی از سکنه و در نهایت پرداخت تسهیلات اجرایی به توسعه‌گران می‌تواند رونق را در سال آینده به بازار مسکن وارد کند.

فعال حوزه صنعت ساختمان گفت: سیاست دولت باید در راستای تقویت توسعه‌گران و انبوه‌سازان باشد، چون این کار زمینه‌ساز ایجاد تولید انبوه و عرضه مسکن با قیمت پایین‌تر می‌شود و همین موضوع نیز زیرساخت‌های موردنیاز تولید کار و رونق بازار مسکن را فراهم می‌کند.
کد مطلب: 22575
کلمات کليدی: انبوه سازان ، حمایت دولت ، انبوه سازان مسکن، هفت تپه ، هفت تپه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *