۰
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶

فقط 5 بازی تا نجات فصل رئال و زیدان

فقط 5 بازی تا نجات فصل رئال و زیدانرئال سه شنبه شب در پاریس مجوز حضور در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را با شکست پی اس جی به دست آورد.

فقط 5 بازی تا نجات فصل رئال و زیدانرئال سه شنبه شب در پاریس مجوز حضور در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را با شکست پی اس جی به دست آورد.


تا یک ماه پیش، کمتر کسی روی صعود رئال حساب می کرد و همه با توجه به افت این باشگاه و قدرت این فصل پی اس جی، از صعود پاریسی ها حرف می زدند. حتی در اسپانیا نیز کمتر کسی به صعود رئال باور داشت اما کهکشانی ها در مجموع دو بازی رفت و برگشت، 5-2 پیروز شده و به دور بعد راه یافتند.
 
سه شنبه شب در رختکن رئال و پس از اتمام بازی، بازیکنان به گونه ای خوشحال بودند که گویا فاتح یک جام شده اند. ماه ها بود که جو رختکن رئال به این اندازه شاد نبود. حتی پس از فتح سوپرکاپ اروپا و اسپانیا و جام جهانی باشگاه ها.
  
در فیلمی که از فضای رختکن رئال پس از بازی منتشر شده، بسیاری فریاد می زدند فقط 4 بازی باقیمانده( تا به فینال برسیم) و این سومین فینال متوالی رئال خواهد بود. رئال همیشه ثابت کرده است که فقط در فینال بازی نمی کند بلکه در آن برنده می شود.
 
در فصلی که رئال امیدی برای قهرمانی لالیگا و کوپا دل ری ندارد، تنها راه نجات، همین قهرمانی در چمپیونزلیگ است. مدافع عنوان قهرمانی دو دوره اخیر و تیمی که در 4 سال گذشته سه بار قهرمان اروپا شده، حالا برای فتح سیزدهمین جام خود خیز برداشته است؛ اما این ممکن است؟
راموس در این مورد حرف جالبی زده است:« از تیمی که برای اولین بار توانست دو دوره متوالی فاتح لیگ قهرمانان شود، هر کاری بر می آید.»

کد مطلب: 22583
کلمات کليدی: هفت تپه ، هفت تپه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *