۰
يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰

معرفی کتاب: مهار ناشدنی اثر نیک وی آچیچ

قصد داریم کتاب هایی که توسط مدیرعامل به کارکنان شریف هدیه داده شد را بیشتر معرفی کنیم. یکی از این کتاب ها، مهار نشدنی اثر نیک وی آچیچ است.
معرفی کتاب:  مهار ناشدنی  اثر نیک وی آچیچ

قصد داریم کتاب هایی که توسط مدیرعامل به کارکنان شریف هدیه داده شد را بیشتر معرفی کنیم. یکی از این کتاب ها، مهار نشدنی اثر نیک وی آچیچ است.

این کتاب، قدرت باور نکردنی ایمان در عمل همراه با روحیه و انگیزه‌ی یکی از عجیب‌ترین انسان‌هایی را بازگو می‌کند که خود امروز در دوران جوانی به سر می‌برد و با نیرویی روانی و انگیزشی، به دیگران روحیه و امید می‌بخشد
مهار ناشدنی کتابی ست که به شرح زندگی و موفقیت‌های انسانی خاص به نام نیک وی آچیچ اختصاص یافته. او با وجود تمام محدودیت‌ها و نقص‌های جسمی، به پیشرفت‌های خیره‌کننده دست یافته است.


از زبان نویسنده
به کتاب دوم من «مهار ناشدنی» خوش آمدی. اسم من نیک وی آچیچ است. حتی اگر کتاب نخست من (زندگی بی حد و مرز) را نخوانده باشی، شاید فیلمی از من را دیده باشی و یا در یکی از جلسات سخنرانی من، که اینجا و آنجای جهان برگزار می‌شود، شرکت کرده باشی. من هنوز در سفرم. سفر من مدام، از خویش است به خویش… وطنم جغرافیا نیست… برای همین هم مهار ناشدنی هستم...!
من بدون دست و پا به دنیا آمدم. اما هرگز در حصار شرایط خود نماندم. من به سراسر دنیا سفر می کنم و به میلیون ها نفر الهام می‌بخشم تا با ایمان، امید، عشق و شجاعت خویش بر ناملایمات زندگی چیره شوند و به آرزوهای خود برسند...
«ایمان در عمل»، «صعودی از دره به قله»، «شور زندگی»، «قانون توفیق الهی»، «قدرت ایمان»، «اثر بال پروانه»، «عشق به بنیاد است» و «خدا دل ما را از عشق سرشته است» عنوان های موضوعی فصل های این کتاب هستند.
کد مطلب: 22607
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *